Aktualne promocje

Okulary progresywne Hoya 1+1 GRATIS!

Kup soczewki progresywne marki Hoya, a drugą parę otrzymasz zupełnie za darmo!

Druga para soczewek musi dotyczyć tych samych mocy i rodzaju progresu, może się różnić natomiast powłokami, np. soczewki przezroczyste i barwione, przezroczyste i fotochromowe. Za darmo otrzymujesz tańszą parę soczewek.

Promocja trwa do odwołania. 

Ray-Ban -30%

 

Wszystkie oprawy korekcyjne marki Ray-Ban 30% taniej!

 

 Promocja trwa do odwołania.

 

Przy zakupie okularów GOG soczewki Jai Kudo HMAR GRATIS!

 

Kup okulary przeciwsłoneczne marki GOG z wkładką korekcyjną, a soczewki okularowe Jai Kudo HMAR z antyrefleksem, utwardzeniem i Twoimi indywidualnymi mocami otrzymasz GRATIS!

Promocja dotyczy soczewek Jai Kudo HMAR standardowej grubości (indeks 1,5).
  

Promocja trwa do odwołania.

 

 

Soczewki barwione JAI KUDO -50%


Zbliża się lato, więc warto pomyśleć o okularach przeciwsłonecznych z korekcją. Tylko teraz para soczewek barwionych firmy Jai Kudo 50% taniej!

Standardowa cena soczewek to 240zł za parę. Promocja dotyczy soczewek tradycyjnej grubości (indeks 1,50) z barwieniem pełnym (nie gradalnym), z antyrefleksem. Soczewki posiadają filtr UV 400. Dostępne kolory zabarwienia to niebieskoszary, szary i brązowy.

Promocja trwa do odwołania. 

 

 

 

Soczewki Transitions taniej o 40%

 

Nowa promocja w salonach optycznych Focus Optic. Najwyższej jakości soczewki fotochromowe JZO Transitions z powłoką Szmaragd UV, z antyrefleksem, powłokami ułatwiającymi czyszczenie oraz filtrem UV teraz TANIEJ o 40%.

 

Promocja trwa do odwołania. Przedstawione ceny dotyczą soczewek w indeksie 1,5.

 

Soczewki IDEAL MAX BLUE UV taniej
o 47%

Soczewki JZO Ideal Max Blue UV to doskonały wybór dla osób oczekujących zarówno wysokiego komfortu i ochrony oczu w pracy, podczas korzystania z wszelkich urządzeń emitujących światło niebieskie (tj. komputer czy smartphone), jak i na zewnątrz, gdzie jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie UV. Soczewki posiadają wysokiej jakości antyrefleks, powłoki ułatwiające czyszczenie oraz dodatkowe utwardzenie zabezpieczające soczewki przed zarysowaniami. Teraz możesz je mieć w naszych salonach za rewelacyjnie niską cenę – 280zł za parę soczewek.

 

*Promocja trwa do odwołania

 

Okulary korekcyjne z Waszymi ulubionymi oprawami za 149 zł

 Rozpoczynamy promocję na najczęściej wybierane przez Was modele opraw: Montana MM613 (wszystkie dostępne kolory) oraz Sunoptic L119 (wszystkie dostępne kolory). Tylko teraz całe okulary korekcyjne, razem z markowymi soczewkami z antyrefleksem Jai Kudo, za 149 zł (standardowa cena 249zł).

 Promocja dotyczy soczewek okularowych Jai Kudo HMAR tradycyjnej grubości (indeks 1,5). Promocja trwa do odwołania.