Aktualne promocje

PROGRESY taniej o 30%

Nowa promocja w salonach optycznych Focus Optic. Para dowolnych soczewek progresywnych renomowanej marki Hoya teraz TANIEJ o 30%.

*Promocja trwa do końca 08.2021. Przedstawione ceny dotyczą soczewek w indeksie 1,5 z powłoką Hi-Vision Aqua, czyli soczewek utwardzonych, z antyrefleksem i powłoką hydrofobową.  

 

Soczewki Jai Kudo HMAR GRATIS

do każdej oprawy

 

Na hasło “SOCZEWKI GRATIS” otrzymasz utwardzane soczewki okularowe z antyrefleksem – Jai Kudo HMAR w prezencie do dowolnie wybranej przez Ciebie oprawy okularowej. 

Oferta dotyczy soczewek tradycyjnej grubości (indeks 1,5) o wartości 70zł. W przypadku wyboru innego rodzaju soczewek, otrzymasz 70 zł rabatu. Promocja obowiązuje do 31.12.2020

 

Oprawki Hughes&Howard

po 99 zł

 

Wszystkie oprawki marki Sunoptic w cenie – 99 zł.


 

X-tra Clean – 40%

Przełom w dziedzinie komfortu i czystości, NAJNOWSZA powłoka X-tra Clean marki Rodenstock już w sprzedaży ! Teraz w wyjątkowo atrakcyjnej promocji -40%

 

 

*Promocja trwa do końca czerwca 2019 roku.

PROGRESY taniej o 25%

Nowa promocja w salonach optycznych Focus Optic. Para soczewek progresywnych Jai Kudo HYPERVIEW SIMPLE, SIMPLE PLUS oraz LIFESTYLE o powłoce z wielowarstwowym antyrefleksem oraz powłokami ułatwiającymi czyszczenie… teraz TANIEJ o 25%.

*Promocja trwa do końca 2019 roku.

 

Soczewki BlueCare taniej o 30%

Soczewka Jai Kudo BlueCare to doskonały wybór dla osób oczekujących zarówno wysokiego komfortu i ochrony oczu w pracy, podczas korzystania z wszelkich urządzeń emitujących światło niebieskie (tj. komputer czy smartphone), jak i na zewnątrz, gdzie jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie UV. Soczewki posiadają wysokiej jakości antyrefleks, powłoki ułatwiające czyszczenie oraz dodatkowe SUPER UTWARDZENIE zabezpieczające soczewki przed zarysowaniami. Teraz możesz je mieć w naszych salonach za rewelacyjnie niską cenę – 180zł za parę soczewek.