Aktualne promocje

Okulary korekcyjne 99zł 

W związku z ponownym otwarciem salonu wprowadzamy nową promocję: dowolna oprawka marki Hughes&Howard lub Frido Old School + soczewki okularowe Jai Kudo HMAR z antyrefleksem i utwardzeniem w indeksie 1,5 za 99 zł  (zamiast 169 zł) 😲 a do tego bezpłatne pełne badanie optometryczne wraz z doborem korekcji okularowej.

Oprawki Hughes&Howard

po 99 zł

 

Wszystkie oprawki marki Sunoptic w cenie – 99 zł.


 

Oprawki Sunoptic po 99 zł

Wszystkie oprawki marki Sunoptic w specjalnej, przedświątecznej cenie – 99 zł.

*Promocja trwa do końca 2019 roku.

BLACK WEEK – oprawki -30 %

Zapraszamy na BLACK WEEK do Salonów Focus Optic❗️
Wszystkie oprawki aż 30 % taniej.

*Promocja trwa w dn. 27.11.2019 – 30.11.2019 r.

 

X-tra Clean – 40%

Przełom w dziedzinie komfortu i czystości, NAJNOWSZA powłoka X-tra Clean marki Rodenstock już w sprzedaży ! Teraz w wyjątkowo atrakcyjnej promocji -40%

 

 

*Promocja trwa do końca czerwca 2019 roku.

PROGRESY taniej o 25%

Nowa promocja w salonach optycznych Focus Optic. Para soczewek progresywnych Jai Kudo HYPERVIEW SIMPLE, SIMPLE PLUS oraz LIFESTYLE o powłoce z wielowarstwowym antyrefleksem oraz powłokami ułatwiającymi czyszczenie… teraz TANIEJ o 25%.

*Promocja trwa do końca 2019 roku.

 

Soczewki BlueCare taniej o 30%

Soczewka Jai Kudo BlueCare to doskonały wybór dla osób oczekujących zarówno wysokiego komfortu i ochrony oczu w pracy, podczas korzystania z wszelkich urządzeń emitujących światło niebieskie (tj. komputer czy smartphone), jak i na zewnątrz, gdzie jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie UV. Soczewki posiadają wysokiej jakości antyrefleks, powłoki ułatwiające czyszczenie oraz dodatkowe SUPER UTWARDZENIE zabezpieczające soczewki przed zarysowaniami. Teraz możesz je mieć w naszych salonach za rewelacyjnie niską cenę – 180zł za parę soczewek.