Aktualne promocje

Bezpłatne przesiewowe badanie wzroku Twojego dziecka


Przygotuj swoje dziecko na zbliżający się rok szkolny! Jeśli zauważyłeś, że Twoje dziecko mruży lub trze oczy, przybliża się do telewizora, przymyka jedno oko, skarży się na bóle głowy, ma trudności podczas czytania i pisania lub „ucieka” mu oczko, zapraszamy Was na bezpłatne, przesiewowe ortoptyczne badanie wzroku. Sprawdzimy na nim m.in. ostrość wzroku Twojego dziecka, ustawienie oczu oraz parametry widzenia obuocznego. Dowiesz się, czy u Twojego dziecka występują zaburzenia widzenia, które mogą mieć wpływ na jego naukę i rozwój.

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 15 lat w dniach 24-26.08.2022 w godz. 10-18. Zapisy pod numerem 500 220 595

Przy zakupie okularów GOG soczewki Jai Kudo HMAR GRATIS!

 

Kup okulary przeciwsłoneczne marki GOG z wkładką korekcyjną, a soczewki okularowe Jai Kudo HMAR z antyrefleksem, utwardzeniem i Twoimi indywidualnymi mocami otrzymasz GRATIS!

Promocja dotyczy soczewek Jai Kudo HMAR standardowej grubości (indeks 1,5).
  

Promocja trwa do odwołania.

 

 

 

Soczewki barwione JAI KUDO -50%


Zbliża się lato, więc warto pomyśleć o okularach przeciwsłonecznych z korekcją. Tylko teraz para soczewek barwionych firmy Jai Kudo 50% taniej!

Standardowa cena soczewek to 240zł za parę. Promocja dotyczy soczewek tradycyjnej grubości (indeks 1,50) z barwieniem pełnym (nie gradalnym), z antyrefleksem. Soczewki posiadają filtr UV 400. Dostępne kolory zabarwienia to niebieskoszary, szary i brązowy.

Promocja trwa do odwołania. 

Soczewki biurowe za 220 zł

Wykonujesz pracę biurową? Potrzebujesz widzieć wyraźnie to, co znajduje się blisko Ciebie, a także monitor komputera, który znajduje się w większej odległości? Twoje tradycyjne okulary do czytania nie zdają egzaminu? 

Zapraszamy do naszych salonów po soczewki biurowe, które są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Tylko teraz para soczewek biurowych z antyrefleksem i utwardzeniem, polskiej marki JZO za 220 zł! Promocja dotyczy soczewek standardowej grubości (indeks 1,50).

Promocja trwa do odwołania.

 

 

 

 Dowolne soczewki relaksacyjne
100zł taniej

 

 Kupując dowolne soczewki relaksacyjne (soczewki ze wsparciem akomodacji) otrzymasz rabat 100zł. Posiadamy soczewki relaksacyjne takich firm jak: Rodenstock, Hoya, JZO, Jai Kudo czy Optomax. Ceny już od 250zł za parę soczewek relaksacyjnych z antyrefleksem (cena po rabacie).

 

 Promocja trwa do odwołania

 

 

 

Okulary korekcyjne z Waszymi ulubionymi oprawami za 149 zł

 Rozpoczynamy promocję na najczęściej wybierane przez Was modele opraw: Montana MM613 (wszystkie dostępne kolory) oraz Sunoptic L119 (wszystkie dostępne kolory). Tylko teraz całe okulary korekcyjne, razem z markowymi soczewkami z antyrefleksem Jai Kudo, za 149 zł (standardowa cena 249zł).

 Promocja dotyczy soczewek okularowych Jai Kudo HMAR tradycyjnej grubości (indeks 1,5). Promocja trwa do odwołania.

 

 

  Druga dowolna para okularów jednoogniskowych -50%

 

 Tylko teraz druga para okularów korekcyjnych 50% taniej. Promocja dotyczy dowolnych okularów jednoogniskowych, czyli okularów do dali (do chodzenia) i/lub do bliży (do czytania), dla tego samego klienta. Rabat naliczany jest do tańszej pary okularów. 

 

 Promocja trwa do odwołania

 

 

 

 

 

 

Soczewki Transitions taniej o 40%

 

Nowa promocja w salonach optycznych Focus Optic. Najwyższej jakości soczewki fotochromowe JZO Transitions z powłoką Szmaragd UV, z antyrefleksem, powłokami ułatwiającymi czyszczenie oraz filtrem UV teraz TANIEJ o 40%.

 

Promocja trwa do odwołania. Przedstawione ceny dotyczą soczewek w indeksie 1,5.

 

Soczewki IDEAL MAX BLUE UV taniej
o 47%

Soczewki JZO Ideal Max Blue UV to doskonały wybór dla osób oczekujących zarówno wysokiego komfortu i ochrony oczu w pracy, podczas korzystania z wszelkich urządzeń emitujących światło niebieskie (tj. komputer czy smartphone), jak i na zewnątrz, gdzie jesteśmy narażeni na szkodliwe promieniowanie UV. Soczewki posiadają wysokiej jakości antyrefleks, powłoki ułatwiające czyszczenie oraz dodatkowe utwardzenie zabezpieczające soczewki przed zarysowaniami. Teraz możesz je mieć w naszych salonach za rewelacyjnie niską cenę – 280zł za parę soczewek.

 

*Promocja trwa do odwołania